Přejete-li si dostávat pravidelně pozvánky na naše koncerty a akce, zašlete prosím Vaši žádost emailem na skrsin(zavináč)seznam.cz a my vás milerádi připíšeme do našeho spam-listu... :-)

Tyhle koncerty a vystoupení ještě stihnete:

Něco určitě zas bude, stay tuned...

Tak tyhle koncerty už zřejmě nestihnete:

Pá 30.6. 2017 - 18:00 h - klub Paradox, Brno, Křížová 20
Spodní proudy – Undergroundové slavnosti XX. narozenin EZT, dále vystoupili: KRÁSNÍ A OŽRALÍ, SVATÝ HŘIB, autorská čtení: STYLUS, ROGO, JUDE a další...
vstupné: ??
(plakát zde)

So 25.3. 2017 - 20:00 h - klub Paradox, Brno, Křížová 20
Festival spodních proudů: Pražská pětka,
dále vystoupili: SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, SOVA SMRTI, LÁZNĚ KOBALT, SPROSTÁ A UBOHÁ
vstupné: 100,- Kč
(plakát zde)

So 18.3. 2017 - 20:00 h - Club Museum Czech Underground, Český Krumlov, Chvalšinská 243, Latrán (areál bývalého grafitového dolu)
dále vystoupil: KOZLÍ SEXTET (aka BILLY GOATS)
vstupné: něco asi bude
(pozvánka zde)

Čt 15.12. 2016 - 19:00 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4 (spojení: bus č. 131 z Hradčanské od restaurace Dejvická sokolovna do zastávky Hanspaulka, pak kousek pěšky)
Benefiční vánoční Skršín + host
(více v odkazu),
dále vystoupil: V.I.T.R.I.O.L.
vstupné: dobrovolné (na náklady na zvukaře)
(plakát zde)

St 16.11. 2016 - 20:00 h - klub Omerta Tří Králů, Praha 3 - Žižkov, Koněvova 863/57
dále vystoupil: V.I.T.R.I.O.L.
vstupné: dobrovolné
(plakát zde)

So 05.11. 2016 - cca 19:00 h - Restaurace Na Marjánce, Stříbrná Skalice, K Marjánce 191
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + večer minifestival..., dále vystoupili: V.I.T.R.I.O.L.,
DEFINITIVNÍ ENTENTÝK, ALTSTEINZEITLICHE KNOCHENKLANGBILDER
vstupné: 150,- Kč v předprodeji (v sekretariátu Ústavu pro archeologii FF UK), 200,- Kč na místě
(plakát zde)

Pá 14.10. 2016 - 19:00 h - kavárna Už jsme doma, Praha 6 - Bubeneč, Uralská 770/6 (cca 5 min od metra Dejvická)
dále vystoupili: V.I.T.R.I.O.L.
vstupné: do klobouku
(plakát zde)

So 03.09. 2016 - 19:00 h - hrad Potštejn, Potštejn
Kytary na hradě III, dále vystoupili: Stepující samožrout (Stepping Selfeater)
, Discomfort, Radio Jerevan
vstupné: 60,- Kč
(plakát zde)

Pá 02.09. 2016 - 19:00 h - Bar Malá scéna, Ústí nad Orlicí, Hradební 585
Veřejná zkouška před vystoupením v Potštejně
vstupné: do klobouku

Pá 28.05. 2016 - 11:00 - 17:00 h - Pardubice, Perštýnské náměstí
Pestrý multi-kulturní jarmark, v rámci 7. multi-kulturního týdne, dále vystoupili:
La Descarga Orchestra, Kintari, Ruský domov, Flamenco Pardubice, Ballet Prima, Bolly Haseena, Alterra, Krusa – Lotyšské zpěvy, Hái Anh, Petr Langr, Saxofonové kvarteto Konzervatoře Pardubice, Petra Pohanková, KEVIN a BASŤA, NaDobro
vstupné: zdarma

So 14.05. 2016 - 18:00 h - Sobkovice, náves
Festival mladých kapel, III. ročník, dále vystoupili: THE FIGHTER
, MANIAC, REGEN, HALFMOON, LSD (Lordi s Dekadencí), THE COMPLICATION (narychlo jsme na úplný závěr festivalu zaskočili za Ruce naší Dory)
vstupné: dobrovolné

So 07.05. 2016 - 18:00 h - klub Paradox, Brno, Křížová 20
Lukin 36 - undergroundový narozeniny, dále vystoupili: TICHÉ LODI
, NICMOC KVINTET, BLAHO 19, TYRŠOVA SPOLEČNOST, YHTEINEN MAKKARA
vstupné: gratis
(plakát zde)

Pá 29.04. 2016 - 19:00 h - kavárna Už jsme doma, Praha 6 - Bubeneč, Uralská 770/6 (cca 5 min od metra Dejvická)
dále vystoupili: UTAJENÁ INTELIGENCE
vstupné: 70,- Kč
(plakát zde)

Čt 21.01. 2016 - 19:00 h - Music City Club, Praha 9 - Vysočany, Ocelářská 937/39 (kousek od metra Českomoravská)
dále vystoupili: RHEA
, JOKERS
vstupné: něco asi bude

So 12.12. 2015 - 19:30 h - SKC (Studentský klub Celetná), Praha 1 - Staré Město, Celetná 20 (budova FF UK)
Vánoční kocert s Typem Skršín a spřátelenými formacemi, dále vystoupili: HC TRAMP, MECHANICKÝ ELF
vstupné: 80,- Kč (plakát zde)

So 07.11. 2015 - cca od 19:00 h - hrad Točník
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + večer hradní minifestival..., dále vystoupili:
DEFINITIVNÍ ENTENTÝK, STAND BACK 20 FEET
vstupné: 200,- Kč v předprodeji na sekretariátu ÚPA FF UK, 250,- Kč na místě, informace na archeofans@gmail.com (plakát zde)

So 31.10. 2015 - 20:00 h - Dům Skleněná louka - Sklepní scéna, Brno, Kounicova 23
dále vystoupili: BETONOVEJ BEZ
vstupné
: asi něco bude (plakát zde)

Čt 27.08. 2015 - 19:30 h - KC Klubovna, Praha 6 - Dejvice, ul. Generála Píky (na rohu s ulicí Gymnasijní u železničního viaduktu, tramvajové spojení: 2, 5, 8, 20, 26 a 51, zastávka Dejvická/Vítězné nám.)
Posvatební soaré Marka a Jitky
, dále vystoupili:
RUCE NAŠÍ DORY
vstupné: zdarma (plakát zde), veřejná akce pro příznivce obou kapel

26.06. 2015, 17:00 h - Ne 28. 6. 2015, 02:00 h - Zelífest 2015, Mírovice (severně od Prahy v těsném sousedství s MČ Praha - Čakovice; spojení: bus 365 a 377 ze zastávky metra "Letňany" do zastávky "Veleň, Mírovice" - areál je přímo u zastávky, více zde)
Zelífest je alternativní hudební festival. Malý, nezávislý a divoký...
, dále vystoupili
PRVNÍ HOŘE, DEAD NECK (UK), Victims, Pentagramček (SK), Kopec šišek, Chasing Christy, Zkouška sirén, I Love You Honey Bunny, Rest In Haste, LastOfMyKind, 3logit, GAMBRZ REPRS, Hakka muggies, Singhaia, Hell Paso, Voo, MrV', 4 Lišky, The Madhouse Express, Hliníkové lopatky dědečka Pipýna, Vychcaný knedlíky, Kachna a Zodiac, Loose Cannons, Meteleska, Zbyňka Šolcová, HAW, Wild Music Walkers, Lionel Dixit, Saša Niklíčková, Kočkolit, Buňát kalamář nejdokonalejší, Cigarette Syndrome, Poránunetuším, Milestone (PL), doprovodný program: Jakub Balgoroth Kocourek - šejdířská ohňová show, kovářský workshop, výtvarná dílna, slackline...
vstupné: info zde, událost na FB zde, plakát zde

Út 26.05. 2015 - 18:00 h - Muzeum hlavního města Prahy, Praha 8, ul. Na Poříčí 52 (zastávka metra "Florenc")
Vernisáž výstavy "Hroby barbarů"
vstupné: zdarma (pozvánka zde)

Čt 16.04. 2015 - 18:00 h - KC Klubovna, Praha 6 - Dejvice, ul. Generála Píky (na rohu s ulicí Gymnasijní u železničního viaduktu, tramvajové spojení: 2, 5, 8, 20, 26 a 51, zastávka Dejvická/Vítězné nám.)
Předmajáleové dění Studentského majálesu, akce
Archeologové uvádí: Kultura z podzemí, promítání filmu pro pamětníky - Labyrint snů (ČR, 2001, 60 min, režie Jakub Žid), dále vystoupí RUCE NAŠÍ DORY, večerem provází Jirka Pilip
vstupné: zdarma (plakát zde)

Pá 13.03. 2015 - 19:30 h - Usedlost Cibulka (kulturní centrum - squat), Praha 5 - Košíře, U Cibulky 118/1 (tramvajové spojení: 9, 10, 16, zastávka Poštovka)
DRAMATICKÝ SEMINÁŘ VARLÉN, S.d.Ch. a NEPŘÁTELÉ zvou na premiéru drsného upírského techno - melodramu NOBELHARD, dále vystoupily kapely: RUCE NAŠÍ DORY, TECHNO, PID, BLACK HIGHWAY. Jedna z posledních akcí, kulturní centrum končí...
vstupné: zdarma (plakát zde)

So 28.02. 2015 - cca 19:00 h - KC Kaštan (scéna Unijazzu), Praha 6 - Břevnov, Bělohorská 150/201 (tramvajové spojení: 22, 25, 57, zastávka U Kaštanu)
Vernisáž výstavy
JAKUBA MYSLÍNA - "Vymyslená výstava", dále vystoupil: písničkář JURA PAPA
vstupné: 100,- Kč (plakát zde)

So 13.12. 2014 - 19:30 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4 (spojení: bus č. 131 z Hradčanské od restaurace Dejvická sokolovna do zastávky Hanspaulka, pak kousek pěšky)
Vánoční besídka s Typem Skršín a spřátelenými formacemi,
dále vystoupili:
RUCE NAŠÍ DORY a BETONOVEJ BEZ
vstupné: 80,- Kč (plakát od Jakuba Žida v původní modré, v ČB a v barvě)

Pá 14.11. 2014 - 19:00 h - klub Bílá vrána, Praha 6 - Dejvice, V Šáreckém údolí 915/1a (bus zastávka Břetislavka)
Narozeniny Václava Stankoviče
, dále vystoupili:
VON PLASTIC FACTORY a ČERNÁ RUKA, veřejná akce!
vstupné: gratis

So 01.11. 2014 - 19:00 h - Bubenečská nádražka, Praha 6 - Bubeneč, Goetheho 61/4 (budova zrušeného nádraží Praha-Bubeneč)
Vernisáž výstavy
JAKUBA MYSLÍNA - "Uličnická výstava",
dále vystoupil: písničkář JURA PAPA
vstupné: gratis nebo do klobouku (plakát zde)

So 18.10. 2014 - od cca 16:30 - ?? h ráno, Kravín, Únětice u Prahy, Únětice 26
Únětický archeologický festival aneb Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha), přes den cesta prváků po historických stanovištích z Roztok do Únětic + večer tradiční hudební minifestival v klubu Kravín...,
dále vystoupili: BRAN, JOKERS + Pravda o Čeňku Rýznerovi a únětické kultuře (nucerný výsek z divadelní hry) + experimentální tavba a odlévání bronzu + ohňová show, přes den též exkurze po archeologických lokalitách v okolí (viz info na plakátu)
vstupné:
50,- Kč (plakát zde)

Po 11.08. 2014 - 20:00 h - Balbínova poetická hospůdka, Praha 2, Balbínova 6
vstupné: 50,- Kč (pozvánka zde)

Út 21.01. 2014 - cca po 22:00 h - FF UK, Praha 1 - Staré Město, náměstí Jana Palacha 2, místnost č. 131 (aula), začátek akce v 18:00 h
Filozofický happening aneb Finis Carduelis, akce u příležitosti konce děkanského období Doc. Michala Stehlíka, dále vystoupili: SILOE, DER ŠENSTER GOB, GONTRASSEK, APOCALYPTICA REVIVAL, TŘI DNY NA BŘIŠE, TRABAND

So 14.12. 2013 - 19:00 h - Café Na půl cesty, Praha 4, Centrální park Pankrác (mezi ulicemi Milevská a Pujmanové), spojení: metro C - Pankrác, bus 188, 193, 148 směr Kavčí hory
Výroční koncert k 10 letům trvání kapely se speciálním programem, promítáním starých koncertů na pozadí a hosty ze staré sestavy...
vstupné: dobrovolné

So 02.11. 2013 - cca od 19:00 h - hrad Točník
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + večer hradní minifestival..., dále vystoupili:
CAIN da BRETH, DEFINITIVNÍ ENTENTÝK, CUPRUM, RUCE NAŠÍ DORY + historický šerm, fireshow...
vstupné: 270,- Kč v předprodeji u studentů 2. ročníku ÚPA FF UK (možnost objednávky na tel. +420 732 108 826), 300,- Kč na místě (plakát zde)

09.08. 2013 - 20:00 h - Balbínova poetická hospůdka, Praha 2, Balbínova 6
vstupné: 40,- Kč

Po 17.06. 2013 - 20:00 h - Balbínova poetická hospůdka, Praha 2, Balbínova 6
vystoupili jsme jako hosté kapely Panelákoví fotři
vstupné: 100,- Kč

Pá 07.06. 2013 - 20:00 h - DIVUS - Prager Kabarett, Praha 7 - Holešovice, Bubenská 1, budova bývalých Elektrických (později dopravních) podniků nad stanicí metra Vltavská, jižní křídlo
"Veřejná zkouška" aneb Narozeniny Marka a Karla
, dále vystoupili:
Ruce naší Dory
vstupné: 50,- Kč

St 01.05. 2013 - ca 22:40 - 23:30 h - klub K4, Praha 1 - Staré Město, Celetná 20
Majáles 2013 v areálu historického Karolina a ve studentském klubu K4, dále vystoupili: The A-Bomb, Derelict, Rajtaraj, Vobezdud, Sdružení rodičů a přátel ropy, BRK, Ticho De Pre Cupé Band, Zoidberg Quintet, Ruce naší Dory, Sothein, EliS, Pavel Kohn, divadelní představení (Prase na koni, kočovné divadlo Ad Hoc, divadlo FHS, KOPR), autorská čtení (např. umělecká skupina Kiselá prdel), filmy z produkce studentů FAMU...
vstupné: ZDARMA (plakát zde, program dění zde)

Po 10.12. 2012 - 18:30 h - Zájezdní hostinec Na Slamníku, Praha 6 - Bubeneč, Wolkerova 12 (program koncertů zde)
"Mikulášsko-čertovsko-andělský večírek" aneb Lubošovy narozeniny, dále vystoupili:
THE PSYCHEDELIC SPIDERS OF DR. SPOON, HC TRAMP, vstupné: "Mikulášské" ;-)
POZOR! Kdo přijde v kostýmu Mikuláše, čerta či anděla, získá výraznou slevu na vstupu! (plakát zde)

ca listopad 2012 - ?? h - Mělník ? - konference Archeologie a veřejnost
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO POŘADATELEM

So 03.11. 2012 - ?? h - hrad Točník
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + hradní minifestival..., dále vystoupili: SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, CHÁSKA, plakát zde

Pá 15. - So 16.06. 2012 - ?? h - Festival Krákor - 14. ročník, Ostopovice u Brna - ruiny Hitlerovy dálnice (zde)
dále vystoupili: ZNOUZECTNOST, JÁ JSEM POZNAL, NARAJAMA, MELUZÍNA, URAGGAN ANDREW AND THE REGGAE ORTHODOX, HADRY Z TĚLA, RADEK DYMA, VÍTRHOLC, BBP, CHÓR VÁŽSKYCH MUZIKANTOV, STBEND, METALURG, JINDRA HOLUBEC, LEŽERNĚ A VLEŽE, ŽEN, BARBAR PUNK, LOVEGASM, CIRKUS CERMAQUE, NEVIDIM, SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, ČOČKA + fotografická výstava 1FPC Brno + DIVADLO TRIARIUS - představení "Životy"
začátky: pátek 15:00, sobota 9:00, festivalem provází Jaroslav Erik Frič, koná se za každého počasí i režimu! :-)
vstupné na oba dny: 170,- Kč v předprodeji,  200,- Kč na místě (plakát zde)
Typ Skršín zahrál téměř na úplný závěr festivalu v sobotu 16.06. 2012, po půlnoci (tedy již vlastně v neděli)...

Čt 14.06. 2012 - 20:00 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4 (spojení: bus č. 131 z Hradčanské od restaurace Dejvická sokolovna do zastávky Hanspaulka)
Akce Typ Skršín +... (narozeninová oslava Marka a Karla),
dále vystoupili:
JAKUB NOHA, VEKABAND
vstupné: 50,- Kč (plakát zde)

So 02.06. 2012 - 20:00 h - samota Na Pasekách/U Bezoušků, Slapy (2 km od Nové Živohošti) - Festival Kadeřábek - 14. festival o samotě, kde nikdy nejsi sám..., dále vystoupili: EDITH, DIKTÁT, 12:PIET, divadlo DO PROPASTI KOSTI a spousta další zábavy...
vstupné: 100,- Kč
(plakát zde)

Čt 17.05. 2012 - 20:00 h - klub Žižkovský Suterén, Praha 3 - Źižkov, Husinecká 661/29
dále vystoupili: THE PSYCHEDELIC SPIDERS OF DR. SPOON, vstupné: dobrovolné (plakát zde)

So 07.04. 2012 - 19:00 h - klub Žižkovský Suterén, Praha 3 - Źižkov, Husinecká 661/29
dále vystoupili: UTAJENÁ INTELIGENCE, vstupné: dobrovolné (plakát zde)

Út 28.02. 2012 - po 23:00 h - FF UK, Praha 1 - Staré Město, náměstí Jana Palacha 2, místnost č. 131 (aula)
Noc univerzit v rámci celorepublikového protestního Týdne neklidu, jako součást doprovodného hudebního programu (19:00 - ca 00:30 na různých místech budovy), dále během akce vystoupili: CAIN da BRETH, S.d.Ch., Oldřich JANOTA et ORA PRO NOBIS, TALIESYN Lite, SDRUŽENÍ RODIČŮ A PŘÁTEL ROPY, vstupné: gratis (program Noci univerzit nejen na FF UK zde a nebo zde)

Čt 23.02. 2012 - ?? h - klub Boro, Brno, Křenová 75
vystoupili: SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE a ještě někdo
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NAŠE VYSTOUPENÍ BOHUŽEL ZRUŠENO

So 18.02. 2012 - 19:00 h - klub Melodka, Brno, Kounicova 20/22
dále vystoupili: CAIN da BRETH, SYNAESTHETICS, POST-HUDBA, vstupné: 60,- Kč (plakát zde)

Út 13.12. 2011 - 19:00 h - DIVUS - Prager Kabarett, Praha 7 - Holešovice, Bubenská 1, budova bývalých Elektrických (později dopravních) podniků nad stanicí metra Vltavská, jižní křídlo
dále vystoupili: Varlénův loutkový seminář - besídkový pořad "Čerpání adventního grantu", SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, TERRA IGNOTA, vstupné: dobrovolné (plakát zde)

So 12.11. 2011 - cca 20:00 h - ?? h ráno - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + hradní minifestival
, dále vystoupili: VEPŘOVÉ KOMETY, DEFINITIVNÍ ENTENTÝK, AFTERSPOON, CÍLENÁ NEJISTOTA, plakát zde

Pá 15.10. 2011 - cca od 18:00 h - happening "United for Global Change - Společně za světovou změnu", Praha 1 - Hradčany, Hradčanské náměstí
Akce občanského hnutí Skutečná demokracie TEĎ!
, dále vystoupili: JAKUB NOHA, PŮVODNÍ BUREŠ, MILOŠ HLÁVKA, CERMAQUE
akce pokračovala i druhý den, v So 16. 10. 2011
(vystoupili v 10:00 - CAIN da BRETH, 16:00 - SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE), vstupné: zdarma

Čt 22.09. 2011 - 21:00 h - DIVUS - Prager Kabarett, Praha 7 - Holešovice, Bubenská 1, budova bývalých Elektrických (později dopravních) podniků nad stanicí metra Vltavská, jižní křídlo
na pozvání S.d.Ch., plakát zde, vstupné: zdarma (eventuelně dobrovolné)

St 24.08. 2011 - cca 19:00 h - Klub X, Praha 6 - Strahov, VŠ koleje Strahov, blok č. 10
Akce Typ SKRŠÍN+..., dále vystoupili: Varlénův loutkový seminář - "Potíže s divadlem", THE BLOCK X, vstupné: dobrovolné

Pá 06.05. 2011 - 19:00 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Akce Typ SKRŠÍN+...,
dále vystoupili: Jaromír František Fumas Palme (osamělý vyjící vlk z Původního Bureše), TŘÍČTVRTEČNÍ NUTRIE, vstupné: 70,- Kč
Vstup s rajčaty a vejci zakázán!!! :-)

So 06.11. 2010 - cca 18:00 - ?? h ráno - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + hradní minifestival,
dále vystoupili: VEKABAND, DIGESTOŘ, DEFINITIVNÍ ENTENTÝK, KRYVOŠ, CÍLENÁ NEJISTOTA, CELTIME

-----------------N-O-V-Á---S-E-S-T-A-V-A--------------------------------

Pá 16.03. 2007 - 19:30 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Flekův HLAVEC
, s výstavou kreseb Eji Kulovaného, dále vystoupili: MUŽY, NOHABAND, PŮVODNÍ BUREŠ, RUCE NAŠÍ DORY
zřejmě poslední (?) koncert...

So 21.10. 2006 - cca 18:00 - ?? h ráno - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha) + hradní minifestival,
dále vystoupili: KEDLUBAND, CAIN da BRETH, THE PSYCHEDELIC SPIDERS OF DR. SPOON, SILENCIUM, QUATTRO FORMAGI, DICE WITH DEATH
(přibližný program celého dne TADY...)
Náš (zatím :-)) úplně nejhorší koncert... :-)

Pá 15.09. - Ne 17.09. 2006 - Lipnice nad Sázavou - hrad - Malý hradní festival, se spoustou dalších kapel, hrajeme v Pá 15.09. v 1:20 ráno v hradním sále (takže nejspíš kolem půl třetí ráno :-) ), podrobnější Line-up zde, vstup na dva dny je skoro zadara, jeden z nejlevnějších festivalů, takže se určitě vyplatí přijet!
(Malá pozvánka na festival tady; plakátek si stáhněte zde)

Út 02.05 2006 - odpoledne (?) - Pražský hrad - Ústav šlechtičen, Jiřská 2, Praha 1 - Hrad
Narozeniny vedoucího oddělení Archeologie Pražského hradu J. Frolíka
, soukromá akce
Budeme hrát na Hradě nebo nebudeme hrát na Hradě? Je to dobrej nápad?
NAŠE VYSTOUPENÍ ZRUŠENO

Pá 17.03. 2006 - 19:30 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Flekův HLAVEC aneb "MEZINÁRODNÍ HLAVEC ŽEN"
, věnováno ženám a ženské tematice v písních; s výstavou kreseb Heleny OPLIŠTILOVÉ, koláží Dany PALMEOVÉ a fotografií Marie ZACHOVALOVÉ, dále vystoupili/y: dámská kapela MUŽY, GINNUNGAGAP, NOHABAND, PŮVODNÍ BUREŠ
(pozvánka ke stažení zde)

Pá 18.11. 2005 - 19:30 h - Klub Dr. Voják, Praha 5 - Motol, Plzeňská 221/130
dále vystoupili: RUCE NAŠÍ DORY

Čt 03.11. 2005 - 18:00 h - VIKADLO, Praha 3 - Žižkov, Bořivojova 86
Vernisáž výstavy grafik a  koláží Rudy Fleka
, dále vystoupili: Jakub NOHA, Petr BUBLÁK - Bubák, Pepa LÁBUS, Láďa BROM na sitár & SVÍŤA na fujaru, Antonín NOVOTNÝ - divadlo beze slov

So 22.10. 2005 - cca 19:00 - ??:?? h - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha)
, vystoupili: HROMOSVOD, CAIN da BRETH
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NAŠE VYSTOUPENÍ BOHUŽEL ZRUŠENO

Pá 14.10. 2005 - 20:00 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Flekův HLAVEC
, s výstavou grafik a obrazů Jaromíra Fumase Palmeho, dále vystoupili: Jakub NOHA, NOHABAND, PŮVODNÍ BUREŠ, Karel VEPŘEK

St 31.08. 2005 - Praha 5 - Smíchov, Císařská louka - hospoda Cinda
Festival "Ostrov Dr. Moreaua"
, dále vystoupili: SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, RUCE NAŠÍ DORY, CAIN da BRETH, ČOČKA, MARKANTNÍ ÚBYTEK MECHANICKÝCH KRTKŮ, MONTY PIČUSŮV LÉTAJÍCÍ PES

So 21.05. 2005 - samota U Bezoušků, Slapy
Festival Kadeřábek - 7. festival o samotě
, dále vystoupili: RUCE NAŠÍ DORY, AČKOLIF?, MUNKA SOSTALI, CAIN da BRETH

Pá 22.04. 2005 - 20:00 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Akce NOHABAND+...
, dále vystoupili: NOHABAND, Michael KUBESA & LADĚ

So 06.11. 2004 - cca 19:00  - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha)
, dále vystoupili: ZTRÁTA ČASU, RUCE NAŠÍ DORY, THE PSYCHEDELIC SPIDERS OF DR. SPOON

Pá 15.10. 2004 - 19:30 h - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Flekův HLAVEC
, s výstavou obrázků z prázdnin Rudy Fleka; dále vystoupili: NOHABAND, PŮVODNÍ BUREŠ, SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, CAIN da BRETH, SVÍŤA s fujarou

Pá 27. - So 28.8. 2004 - FESTIVAL SPODNÍCH PROUDŮ MLÝN - Mlýn na Radouňce, Jindřichův Hradec, pořádal www.sopel.freemusic.cz
dále vystoupili: UMĚLÁ HMOTA, NEW KIDS UNDERGROUND, KOLOWRAT, SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, HOUPACÍ KONĚ, THE PERVERS ANIMALS, FKLETZI, DOBROVOLNÁ SKROMNOST, GI GIE B ENDGOPSOB A BOB, HYNEK ROBEŠ, TEMNÁ KOMORA

So 19.06. 2004 - samota U Bezoušků, Slapy
Festival Kadeřábek - 6. festival o samotě
, dále vystoupili: SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, RUCE NAŠÍ DORY, NEPESH, CAIN da BRETH

Út 15.06. 2004 -  Galerie Vyšehrad, Praha 2 - Vyšehrad
Vernisáž obrazů a plastik Kristiny Kübelbeckové

Pá 14.05. 2004 - RAFklub, Praha 6 - Hanspaulka, Soborská 4
Akce Typ SKRŠÍN+...
, dále vystoupili: HARMASAN, SKRYTÝ PŮVAB BYROKRACIE, CAIN da BRETH

Po 22.03. 2004 - Zájezdní hostinec Na Slamníku, Praha 6 - Bubeneč, Wolkerova 12
Frantovy narozeniny
, dále vystoupili: GINNUNGAGAP, LENINGRAD REVIVAL
Legendární nejhorší koncert... :-)

St 17.12. 2003 - Restaurace Na Hrádku, Praha 6 - Břevnov, Šlikova 15
Lubošovy narozeniny
, dále vystoupili: CAIN da BRETH

listopad 2003 - Squat Milada, Praha 7 - Trója
"koncert" pro Terezu Málkovou a několik dalších pozvaných
, spíše veřejná zkouška...

So 18.10. 2003 - cca 19:00  - hrad Točník (neoficiální www zde)
Pasování 1. ročníku studentů pravěké archeologie (FF UK Praha)
, naše první veřejné vystoupení... (po 2 zkouškách u Jirky doma), dále vystoupili: NAHOŘE PES, HROMOSVOD, LENINGRAD REVIVAL, BAD TONES, CAIN da BRETH